Betopan cephe

Betopan cephe

Betopan Dış Cephe  , Betopan cephe Evlerin dış cepheleri çeşitli hava şartları dolayısı ile sürekli olarak aşınmakta ve zarar görmektedir. Yapılan araştırmalar ile gelişen teknoloji sayesinde dış cepheyi korumak amacıyla birçok yapı malzemesi üretilmiştir. Dış cephe kaplamda kullanılan yapı malzemelerinde ısı, su ve ses yalıtımı yapabilecek şekilde alaşım malzemeler üretilmektedir. Betopan yapı malzemesi çimento ile ağacın alaşımı şeklinde yapılmış olan dış cephe kaplamakta en uygun yapıda olan malzemedir. Betopan cephe kaplama ile ihtiyaç duyulan koruma kolaylıkla sağlanır.

tas-desen-betopan

Betopanın Özellikleri

Betopan cephe malzemesi değişen hava şartlarında dim dik ayakta duran bir yapı malzemesidir. Neme karşı dayanıklı olan betopan suda şişmeyerek dış cepheyi doğru şekilde korur. Böceklere ve haşereler karşı dayanıklı olan betopan uzun yıllar kullanılabilme özelliğine sahiptir. Küf tutmayacak şekilde üretilmiş olan betopan aynı zamanda yangınlara karşı da dirençli olarak yapılmış dış cephe malzemesidir. Isı yalıtımı sağlayan aynı zamanda darbeler karşısında dirençli olan betopan oldukça hafiftir. Kolaylıkla uygulanır ve uzun yıllar kullanılma olanağı sunar. Betopan delinebilir ve kesilebilir yapı malzemesidir. Kokusuz olan sağlığa da hiçbir zararı olmayan bu ürünler benzinlere, yağa yani olası yangınlar karşısın da dirençlidirler. Isı ve su yalıtımları dışında ses yalıtımı da yapabilir aynı zamanda deprem karşısında sağlam olan yapı malzemesidir. Mantar oluşumuna karşı da dayanıklı olan betopan tercih edilebilir bir dış cephe malzemesi özelliği göstermektedir.

betopan-agac-desen

Betopan Nasıl Alınır?

Betopan cephe kaplattırmak isteyen kişiler bu konuda internetten bir aramayı tarayıcılar üzerinden kolaylıkla yapabilir. Bunun dışında da satış yapan noktalardan da bilgi alınabilir. Fiyat yelpazesi geniş olan betopan bütçeyi aşmadan kolaylıkla alınabilir bir hizmettir. Betopan herkesin hızlıca ve kolaylıkla alabileceği bir hizmettir.

Bir önceki yazımız olan Çatı malzemeleri başlıklı makalemizde çatı kaplama çeşitleri, çatı kaplama zeytinburnu ve çatı malzemesi küçükdeveci hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Camyünü Boyalı Profil Çatı Kaplama Malzemeleri Taşyünü Fiyatları Demir Profil Fiyatları Boardex Fiyatları Trapez Saç Fiyatları Galvaniz Saç Fiyatları