Soğuk Oda Paneli

Soğuk Oda Paneli

Soğuk Oda Paneli

Çatı ve cephe panelleri endüstri sektörünün ihtiyacını karşılayanyaşamı kolaylaştıran ve konforlu hale getiren yapılardayalıtım yapısına bağlı olarak ısısuve ses izolasyonu yangın güvenliği sağlamaktadırEkonomikestetik ve kaliteli olması aynı zamanda yapıyı dış atmosfer koşullarından güvenli bir şekilde koruma işlemini yerine getirir. Ülkemizde soğuk oda paneli sanayi yapılarıfabrika ve depolaralışveriş merkezleri vbbirçok yapının çatıcepheiç bölme ihtiyacına uygun fiyat olarak satışa sunulmuştur. sandviç panel 

soguk-oda-panel

soguk-oda-panel

Soğuk Oda Paneli Ve Avantajları

Marketlerin etsebzemeyvedeniz ürünleri saklanmasında ve depolanmasında da hijyeniksağlıklıuygun fiyatlı, hızlı ve mükemmel ısı yalıtımlı çözümler sunarak soğuk oda paneli hizmete sunulmaktadır.

Soğuk Oda Panelinin Önemi Nelerdir?

Soğuk Oda Panelleri soğutma cihazının daha iyi çalışmasına yardımcı olan bir izolasyon sistemidirKilitli veya kilitsiz seçenekleri vardırİzolasyon özelliği taşıdığı için özenli ve detaylı çalışma sonucu kendini gösterir.

İşletmenin taşınmasıkapasitenin artırılması gibi durumlarda demonte olarak sökülür ve yeni yerinde tekrar kurulur. Soğuk oda paneli paslanmaz,  Pvc Poly- oluklu,oluksuz ürün çeşidine sahiptir. Zemin paneli de üç farklı şekilde üretilirBu paneller yüksek ısı izolasyonu sayesinde maliyetleri düşürür ve soğuk deponun içinde bulunan ürünlerin kalitesini uzun süre korumasına yardımcı olur13 metre uzunluğa kadar ulaşan panel üzerinde ki koruyucu film sayesinde montaj işlemi başlayana kadar dış etkenlerden korunmaktadırKilit sistemi ile üretilen bu sistem sayesinde kolayca birleştirilirModüler yapısı ile çelik veya beton binalarda kolaylıkla uygulanırBu özelliği sayesinde projeye özel çözümler üretebilmekte  ve müşterilerin tüm ihtiyacı karşılanmaktadırUygulama detayları sonucunda sistemin ömrü uzamakta ve enerji tasarrufu konusunda daha verimli olması sağlanır.

Bir önceki yazımız olan Sandviç Panellerin Özellikleri başlıklı makalemizde çatı kaplama panel, çatı yalıtımı ve sandviç panel faydaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Camyünü Boyalı Profil Çatı Kaplama Malzemeleri Taşyünü Fiyatları Demir Profil Fiyatları Boardex Fiyatları Trapez Saç Fiyatları Galvaniz Saç Fiyatları