Sandviç Panel Firmaları

Sandviç Panel Firmaları

Türkiye Genelinde Sandviç Panel Firmaları

Türkiye genelinde yalıtım malzemeleri için kullanılan sandviç panel ürünlerini üreten birçok sandviç panel firmaları bulunmaktadır. Bu firmalar tarafından farklı kalitelerde ve farklı ham maddelerle birçok çeşitte sandviç paneller üretilmektedir. Üretilen sandviç paneller ülkenin dört bir yanında inşaatlarda, iç mimari uygulamalarda ve farklı yalıtım işlemlerinde kullanılmaktadır. Özellikle ısı yalıtımı noktasında sağladığı büyük avantajlar nedeniyle sandviç panel ürünleri sıklıkla tercih edilen ürünler olmaktadır. Dış yapısında bulunan sac ve içyapısında bulunan dolgu malzemeleri ile yüksek ısı yalıtım avantajları sağlayan sandviç paneller özellikle sanayi şehirlerinde büyük fabrikalarda üretilerek Türkiye piyasasına yayılmaktadır.cephe panel

Sandviç Panel Firmaları

Sandviç Panel Firmaları Ve Sandviç Panel Fiyatları

Türkiye’de üretim yapan sandviç panel firmaları üretim kalitelerine ve kullandıkları ham malzeme kalitesine göre farklı fiyatlarda satışlar yapmaktadırlar. Çünkü üretimin yapıldığı her bölgede farklı fiyatlarda hammadde temini sağlanırken piyasadaki arz-talep durumu da farklı olmaktadır. Farklı maliyetlerle üretim yapan firmalar günümüzde ürünlerini ülkenin her tarafına yetiştirmek için genel olarak internet siteleri üzerinden satış yapma opsiyonlarını kullanmaya başlamışlardır. Bu sayede çok uzak bir şehirde olan bir müşteri dahi yapı malzemeleri alabilmek için başka bir ilden sipariş vererek en kaliteli malzemeleri kullanma şansına sahip olmaktadır. Panel üretimi yapan firmalar günümüzde sadece ülke içinde değil ülke dışında da satışlar yapmaktadırlar.

cephe panel poluretanlı

Sandviç Panel Firmaları Ürün Çeşitleri

Farklı kalitelerde üretim yapan sandviç panel firmaları yine farklı çeşitlerde üretimde yapmaktadırlar. Yapılarda genel olarak ısı yalıtımı için çatı ve duvar kaplamalarında kullanılan sandviç panel ürünleri genel olarak camyünü, taş yünü ve poliüretan gibi malzemeler ile dolgu yapılarak üretilmektedir. Farklı türlerde üretimi olan sandviç panel ürünleri yapılarda genel olarak çatı yalıtımlarında tercih edilmesine rağmen renkli olmaları ve estetik yapıları nedeniyle bazen sadece kaplama amaçlı olarak da kullanılmaktadır. Uygun fiyatları sayesinde birçok yapı müteahhitti tarafından tercih edilen sandviç paneller uygulamalarda sorunsuz bir kullanım sağlarlar. Sandviç paneller üretici firmalar tarafından üretilen birçok çeşitli ürün hem Türkiye piyasasına hem de Dünya piyasasına sunulmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Taşyünü Mantolama Avantajları başlıklı makalemizde sanayi levhası taşyünü, taşyünü arabölme ve taşyünü mantolama fiyatları zeytinburnu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Camyünü Boyalı Profil Çatı Kaplama Malzemeleri Taşyünü Fiyatları Demir Profil Fiyatları Boardex Fiyatları Trapez Saç Fiyatları Galvaniz Saç Fiyatları