Onduline çatı kaplama fiyatları

Onduline çatı kaplama fiyatları

Çatı Sistemleri

Çatı sistemleri, bir binanın birincil derecede önemli olan unsurlarından olmayıp ikincil derecede önemli unsurları arasında yer almaktadır. Bu durum çatı sistemlerine önem verilmesi anlamına gelmektedir. Çatı sistemleri yalıtımdan binanın dayanıklılığına, binanın kullanım ömründen görünüş güzelliğine kadar pek çok konuda etkilidir. Binalar yapılırken kullanılacak çatı sistemine karar verilmesinde bu etkiler göz önünde bulundurulmaktadır. Mevsim ortalama sıcaklıkları, yağış türleri ve miktarları, binanın nasıl bir sistemle yapıldığı çatı sistemlerinin belirlenmesinde etkili olmaktadır. Bunların yanında maliyetlerde göz önünde bulundurulmaktadır. Onduline çatı kaplama fiyatları diğer sistemlere göre uygun olması tercih edilmelerini sağlamaktadır.

Onduline çatı kaplama fiyatları

Onduline Tecrübesi

Onduline çatı sistemleri ile ilgili yaklaşık olarak seksen yıllık tecrübeye sahip bir Fransız markasıdır. Özellikle hafif çatı kaplama malzemeleri üretmekte ve bu konuda Dünyanın ilk üreticisi özelliğine sahiptir. Dünya üzerinde kırktan fazla ülkede faaliyet göstermekte olup on bir adet fabrikası bulunmaktadır. Onduline seksen yıllık tecrübesini üretmiş olduğu ürünleri sürekli geliştirerek göstermektedir. Ayrıca Onduline çatı kaplama fiyatları diğer kaplama fiyatlarına göre daha uygun olması nedeniyle bütçe dostudur.

Onduline Çatı Kaplamaları

Onduline bünyesinde birbirinden farklı çatı kaplama malzemeleri üretimi yapmaktadır. Çatı kaplama levhası olarak Onduline HR kullanım açısından ideal ürünler arasında yer almaktadır. Temel olarak reçine eklenmiş levha sistemi denilebilir. Bu özelliği sayesinde uzun ömürlü olmaktadır. Ayrıca esnek yapısı kolay deforme olmaması ve çatlamadan güneşe ve diğer dış etkenlere dayanıklı olmasını sağlamaktadır. Çevreyi kirletmeyen ve metal olmaması nedeniyle pas oluşturmayan Onduline HR çatı kaplamaları uygulaması kolay olması nedeniyle de çok tercih edilmektedir.  Su ve sese karşı dayanıklı olması özellikle yalıtım amacıyla kullanılmasını sağlamıştır. Onduline çatı kaplama fiyatları ve dayanıklılığı ile sizleri memnun edecek ürünlerdendir.

Bir önceki yazımız olan Sandviç panel duvar başlıklı makalemizde cephe panel poluretan, cephe panel taşyünü ve cephe panel tekiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Camyünü Boyalı Profil Çatı Kaplama Malzemeleri Taşyünü Fiyatları Demir Profil Fiyatları Boardex Fiyatları Trapez Saç Fiyatları Galvaniz Saç Fiyatları