Desenli Betopan Fiyatları

Desenli Betopan Fiyatları

Günümüzde Desenli Betopan Fiyatları

Bünyesindeki çimento ve ağacın temel özelliği sayesinde özelliklerini kullanıcıya rahatlıkla sunabilmesi sayesinde desenli betopan fiyatları avantajlarının yanında çok küçük görülmektedir. Bu sebeple özellikle dış cephe kaplamasında en uygun ve ekonomik bir üründür. 39 cm kalınlığında yalıtımlı delikli tuğla duvar sağlayan 8.4 cm kalınlığında Betopan dış duvarı bulunmaktadır. Biyolojik ataklara karşı aşırı dayanıklıdır her ne sebeple olursa olsun çevre koşullarından doğan etkilere de dayanıklıdır. Herhangi bir küfe ya da mantara rastlanmamış yer üstündeki levhalar bulunmakla beraber 8 yıl gömülü kalan levhalarda bazı küflenme izleri belirlenmiştir.

Desenli Betopan Fiyatları

Ahşap Desen Betopan

Desenli Betopan Fiyatları Etki Eden Durumlar

Genelde kalınlığına göre değişiklik gösteren bir fiyat aralığı bulunmakla birlikte mevcut yapı itibariyle kullanılan malzemeler de desenli betopan fiyatları etkilemektedir. Çürümeye karşı direncini de çimentodan alarak suya rutubete dayanımını yanmaya karşı da üstün yapısal özelliklerle kullanıcılara sunmaktadır. Çimentolu yonga levha iç mekanlarında kullanılabilen fonksiyonel bir ürün olarak üretilmektedir. Mükemmel ses ve ısı yalıtımı sağlar. Sağlığa zararlı hiç bir madde içermez. Plastik değildir. Herhangi bir çürüme olayı rastlanmamaktadır uygun koruma tedbirleri alındığı zaman teorik ömürleri sonsuzdur. Hafif olması nedeniyle depreme dayanıklı binalarda tercih edilir. Hayvansal atıklara ve kimyasal maddelere dirençlidir. Yüksek statik kuvvetleri taşıyabilme özelliğine sahiptir.  Çok iyi ses yalıtımı sağlar. ayrıca ses yalıtım malzemesi olarak da pek çok yerde kullanılabilme özelliğine sahiptir.

tas-desen-betopan-ekobord

Taş Desenli

Desenli Betopan Fiyatları Nelerdir

10 ve 18 mm kalınlığındaki betopanlar sayesinde ses yalıtım malzemeleri için de kullanımı ile pek çok konuda avantaj sağlamaktadır. Hava şartlarına dayanıklı olması vb. pek çok konuda yapılan araştırmalar neticesinde dayanıklılıkları ile genel bir başarı sağlamıştır. Genel fiyat aralığı 40 lira ile 150 lira arasında değişen Desenli betopan fiyatları pek çok kişi tarafından cazip olarak karşılanmaktadır. Ayrıca ses yalıtımı için ayrı ısı yalıtımı için ayrı pek çok malzemenin bulunduğu fiyat aralığının çok geniş olması sizi maddi açıdan çok fazla yoracağı gibi bu şartları tercih etmeyeceğiniz ise haklı olarak ihtimaller dahilindedir.

Bir önceki yazımız olan Sandviç Panel Fiyat İstanbul başlıklı makalemizde sandviç panel fiyat hadımköy, sandviç panel fiyat sarıyer ve sandviç panel fiyat zeytinburnu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Camyünü Boyalı Profil Çatı Kaplama Malzemeleri Taşyünü Fiyatları Demir Profil Fiyatları Boardex Fiyatları Trapez Saç Fiyatları Galvaniz Saç Fiyatları