Alçıpan tavan fiyatları

Alçıpan tavan fiyatları

Alçıpan Tavan Fiyatları

Günümüzde birçok evde alçıpan çeşitli yerlerde kullanılmaktadır. Alçıpan ortasında alçı bulunan 2 tarafı da karondan oluşan bir inşaat malzemesidir. Çoğu evin yapımında alçıpan tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden biri alçıpanın kesinlikle bakteri üretimi yapmamasıdır. Diğer en önemli nedeni ise oluşabilecek herhangi bir yangın durumunda alçıpanın yangına karşı dayanıklı olma özelliğidir. Yangını 30 dakika kadar engeller. Alçıpanın birçok farklı yerde kullanılır. En sık kullanıldığı yerlerden biriside tavandır. Alçıpan tavan fiyatları da oldukça uygundur. Seçeceğiniz ve istediğiniz alçıpan çeşidine göre de alçıpan tavan fiyatları değişmektedir. alçıpan beyaz 

alcipan fiyat listesi

Alçıpan Zeytinburnu

Alçıpan tavanlar içerdiği malzemeler sonucunda ısı ve ses yalıtımı da yapar böylece evinizde ısıdan tasarruf eder ve rahatsız edici seslerden de kurtulursunuz. Alçıpan kolay bir işçilikle ve evinizi kirletmeden tavanınıza montelenir. Tavanınızın yenilenmesi için çok masraf yada uzun süreye gerek yoktur ve alçıpan tavan fiyatları  da oldukça uygun olduğu aynı zamanda  cep dostudur. Alçıpan tavanın diğer bir avantajıysa istediğiniz modeli seçebilirsiniz basit bir işlemle evinizi hayalinizdeki eve dönüştürebilir bunu yaparken de çok yüksek fiyatlar ödemenize gerek kalmaz.

alcipan-profilleri

Neden Alçıpan Tavan Seçmeliyiz?  

Alçıpanın en iyi özelliği olan şey yangından korumasıdır demiştik bunun yanında alçıpanlar esnek bir yapıya sahip olduğu için depremlere karşı da sizi korur. Bu da size ailenizle birlikte güvenli bir ortamda yaşama imkanı sağlar. Vakit almayan ve hemen biten bir işçiliğe sahip olduğu için zamanda tasarruf edebileceğiniz gibi istediğiniz zamanda kolayca çıkarttırabilirsiniz. Bakteri oluşumunu da engellediği için size ve ailenize sağlıklı bir ortam sunar. Alçıpan tavanın temizliği de kolay ve pratiktir toz tutmayan özelliğiyle temizliğini de kolaylaştırır. Birçok siteden farklı modeller beğenebileceğiniz gibi çevrenizdeki mağazalardan da kolaylıkla temin edebilir ve iç rahatlığıyla alçıpan tavanınızı kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Alçıpan Profilleri başlıklı makalemizde alçıpan levha fiyatları ve alçıpan levha istanbul hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Camyünü Boyalı Profil Çatı Kaplama Malzemeleri Taşyünü Fiyatları Demir Profil Fiyatları Boardex Fiyatları Trapez Saç Fiyatları Galvaniz Saç Fiyatları