Onduline Fiyatları

Onduline Fiyatları

Onduline Fiyatları , Onduline çatı sistemleri; çatı kaplama levhalarıdır. Membran özelliklilerini estetik bir şekilde ve ek maliyetlerden kurtararak kullanıcılara sunar. Elyaf levha ve özel bir reçine karışımı ile oluşur. Reçine yapısına karıştırılan boya sayesinde estetik bir görünüm kazanır. Geçirimsiz olan bu reçine rengin en zor şartlarda bile korunmasını sağlayarak, estetikliğinden ödün vermediği gibi çatınızı da olası yağışlara karşı zorlanmadan koruma imkânı sunmaktadır. Onduline Fiyatları malzeme kalitesine göre değişiklik gösterebilmektedir. çatı kaplama fiyatları

 

Onduline Fiyatları

onduvilla-cesit

Onduline çatı kaplamanın avantajları

Ondüline çatının avantajlarından bahis edecek olursak, öncelikle diğer yöntemlere göre çok daha etkilidir. Su yalıtımı yapmakla kalmayıp; ısı yalıtımı yapma özelliğine sahiptir. Aynı zamanda zararlı uv ışınlarına karşıda etkilidir. Ondüline yapısı itibari ile esnek ve diğer yapı malzemelerine göre oldukça dayanıklıdır. Onduline Fiyatları açısından ise tam bir müşteri dostudur. İnşaat maliyetlerini önemli ölçüde düşürmektedir. Ondüline sistemleri tam çevre dostudur doğaya hiçbir şekilde zarar vermez ve insan hayatını tehlikeye atacak herhangi bir sağlık sorununa sebebiyet vermez.

Onduline HR Kaplama

Ondüline sistemleri gelişen teknoloji ile birlikte kendini yenileyen sistem, bakım gerektirmez bu sayede maliyeti düşürür ve diğer çatı sistemlerinin aksine çatınızdaki yapınıza ağırlık yapacak yükü minimal seviyeye düşürür bu sayede olası bir afet durumunda binanızda ek bir yük olmayacaktır, maksimum güvenlik sağlamış olacak. İstenildiğinde özel oluklu ısı yalıtım levhası monte edilebilir. Teras çatısı olarak rahatlıkla kullanım sağlayabilirsiniz, hafif malzeme olduğundan dolayı kullanacağınız Ondüline malzeme sizlere en iyi performansı sunacaktır. Onduline Fiyatları diğer malzemelere göre hem daha uygun hem de kullanım açısından; diğer yapı malzemelerini gerisinde bırakmayı başarıyor. Uygulanması diğer malzemelere göre daha kolay olduğundan ötürü, işçilik giderlerini de düşürmektedir. Aynı zaman da kullanılacak yerin boyutlarına göre çok rahat entegre edilebildiğinden dolayı maksimum konfor sunmaktadır.

catimalzemeleri1

catimalzemeleri1

Bir önceki yazımız olan Çatı Kaplama Fiyatları başlıklı makalemizde çatı fiyatları, çatı kaplama malzeme fiyatları ve çatı malzemeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Camyünü Boyalı Profil Çatı Kaplama Malzemeleri Taşyünü Fiyatları Demir Profil Fiyatları Boardex Fiyatları Trapez Saç Fiyatları Galvaniz Saç Fiyatları