izocam Camyünü Fiyatları

izocam Camyünü Fiyatları

izocam Camyünü Fiyatlarıizocam camyünü çatı ile tavan arası ısı izolasyonu: Katkılı ısı ses yangın yalıtımı taşyünü, İzocam  ve köpük çatılarda ısı yalıtımı için mükemmel bir çözümdürÇatılar ahşaplambiri rabis gibi ince tabakalardan oluştuğu takdirde selülöz yünü tüm boşlukları kablo boru gibi malzemelerin boşluklarını doldurması ve kaplaması dolayısı ile ısı yalıtımı için mükemmel olmaktadırZeminin eğimliliği veya bozukluğu doldurma ya da püskürtme şeklindeki uygulamaya engel olmamaktadır.

izocam Camyünü Fiyatları

camyunu-folyolu

 

İzocam Cam yünü Teknik Özellikleri

izocam Camyünü Fiyatları çatı şiltesiyanmaz malzeme sınıfındandır. Zamanla bozulmaz ve çürümez,  korozyon ve paslanma yapmazböcekler tarafından tahrip edilemezküf tutmazHızlı bir şekilde uygulanan çatı şiltesi ile yüksek ısı ve ses yalıtımıyangın güvenliği sağlanır. Çatı şiltesi oldukça kolay kesiliruygulamada zayiat vermezher parça değerlendirilir.

İzocam Cam yünü Kullanım Alanları

Kullanılmayan çatıların yalıtımındadöşemeye serilmek sureti ile uygulanır. Uygulamada çatı şiltesinin üstü kesinlikle örtülmemelidir.

izocam-camyunu-tipler

izocam-camyunu-tipler

İzocam Camyünü Faydaları Şu Şekilde Anlatılabilir

İzocam cam yünü  oldukça hafif olduğundançatıya çıkarılması ve kesilerek uygulanması çok kolaydır.  Camyününün ve yüzey kaplama malzemesinin özelliklerinden dolayı uygulama sırasında asla yırtılmazfire vermezHer türlü ahşap ve metal çatıya kolaylıkla uyum içinde olurÇatı şiltesi ile kaplanan çatılarısı yalıtımı ile yakıt miktarını önemli ölçüde azaltır. Geniş açıklık olan çatılarda ısı ve ses yalıtımı amacı ile kullanılır.

Oldukça avantajlı olan izocam Camyünü Fiyatları özel işçilik gerektirmezdöşeme esnasında zaman kaybettirmezElastik oluşu nedeni ile boşluklara kolayca yerleşirAyrıca mükemmel buhar kesici ihtiyacını da sağlarCamyünü oldukça hafif olduğu içinçatıya çıkarılması ve uygulanması çok kolaydır. Ayrıca çok soğuk olan bölgelerde daha kalın ısı yalıtımı kullanılmalıdır

camyunu-silte

camyunu-silte

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Camyünü Boyalı Profil Çatı Kaplama Malzemeleri Taşyünü Fiyatları Demir Profil Fiyatları Boardex Fiyatları Trapez Saç Fiyatları Galvaniz Saç Fiyatları